• SEVİLAY CLUP

 • Yaşam kalitesini arttırmanın en önemli hususlarından biri tartışmazsız egzersizdir. Egzersize kısa vadeli hedefler koyarak dönemsel bir aktivite gibi bakılmamalı, fiziksel kapasite ve amaçlar doğrultusunda hayatın her döneminde mutlaka yapılmalıdır.Günümüzdeki yaşam biçimi, kişinin fiziksel anlamdaki hareketliliğini giderek azaltmakta, iş, aile vb konularda günlük hayat içinde yerine getirilmesi gereken sorumluluklar, kişinin kendi sağlığı için ayırdığı zamanı da giderek kısaltmaktadır. Ayrıca yaşam için gerekli ihtiyaçların ekonomik anlamda karşılık bulması da gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Zaman ve bütçe anlamındaki bahsettiğimiz bu kısıtlılık , kişi için bu iki unsuru daha değerli hale getirmektedir. Kişi eğer egzersiz için zaman ve bütçe ayırıyorsa bunun karşılığını fazlası ile almalıdır. Çeşitli fedakarlıklar yaparak egzersiz için geldiği yerde asgari konfor düzeyinin ve ilginin mutlak surette sağlanması gerekmektedir.

  Neden Bizi Seçmelisiniz?

  Egzersiz yapmak isteyen kişinin işletmeden beklentileri nelerdir?’ sorusunun cevabını tatmin edici şekilde vermeye gayret ederek çalıştık.

  Çalışma alanlarının, soyunma odalarının ve duşların temizliğine azami seviyede dikkat edilmesi,

  Egzersiz yapılan alanların ferah ve geniş olması,

  Egzersiz aletlerinin nitelik ve nicelik bakımından yeterliliği,

  Havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin sağlıklı şekilde çalışması,

  Fitness ın yanı sıra cross antrenmanlar, zumba, pilates ve dövüş sporları gibi aktivitelerle egzersizde çeşitlilik sağlanması,

  Kişilere hedefleri ve kapasitesi doğrultusunda uygun egzersiz planları hazırlayacak donanımlı eğitmenler bulunması,

  Yaşanan problemlerde işletmenin genel olarak üye odaklı çözümler geliştirmesi, memnuniyetin ve aidiyetin sağlanması.

  Sancaktepe'de  bu anlayışla çalışan ilk ve tek spor merkezi olan SEVİLAY CLUP de aradığınız her şeyi fazlasıyla bulacaksınız.

  Bir spor salonuna üye olmak, sadece kas miktarında artış sağlama amacıyla belli bir dönem ağırlık kaldırmaktan ibaret değildir. Egzersizdeki temel hedef(eğer lisanslı bir branş sporcusu değilse) kas miktarının yeterli düzeye getirilmesinin yanı sıra, dayanıklılık, esneklik, kardiyovasküler kapasite vb özelliklerin gelişimini sağlayarak, kişiyi arzu ettiği dengeli vücut kompozisyonuna ulaştırmaktır.

  Biz sizi önce dinliyoruz. Amaçlarınızı anlıyor, kapasitesini test ediyor, mekanda aradığınız konforu sağlayarak uygun bütçelerde egzersiz yapmanızı sağlıyoruz. Çünkü biz NİTELİKLİ VE FONKSİYONEL ANTRENMANIN tek adresiyiz.


SEVİLAY CLUP SPOR MERKEZİ Spor Branşlarımız dan faydalanmak ister misiniz?